Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Efest 35A 2800mAh 18650 Bench Test Sonuçları

'Elektronik Sigara Piller' forumunda r3novat!o tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. r3novat!o

r3novat!o
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    450
    Ratings:
    +597 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    REBEL Vape DNA75C
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2014
    10A-25A devamlı akımda test edilmiştir.

Yorumlar

• 10A'da boşaltma 2000mAh'ın biraz altında bir değere ulaştı. 35A olarak belirtilen 2800mAh olarak belirtilen bir pil için çok kötü bir kapasite.Bu pil için 2300mAh kapasiteyi uygun buluyorum.
    • 20A'da maksimum ısı değeri oldukça yüksek bir değer olan 83°C'ye yükseldi. Bazı Samsung ve LG pillerde de görüldüğü için Sabit boşaltım değerinde çalışan bir pil için kabul edebileceğim en yüksek değer.
    • 20A'da 3.2V'a düştü ve kapasite 1050mAh civarı, 25% Samsung 25R'den daha az.
    • 25A'da ısı güvenli ısı limitime çok yakın olan 97°C'ye ulaştı. 35A'da bu pil muhtemel olarak yüksek ısı nedeniyle tahliye yapmaya başlayacak. Bu değer de açık ortamda kapalı ortamda mod içinde olmadan elde edilen değer.
    • 20A'da ek 5 cycle'da herhangi bir hasar görülmedi. O yüzden bu pil için 20A Sabit Boşaltma Değeri belirliyorum. Bu pili 20A üzerinde çalıştırmamakta fayda var.

• Beğendim Beğendim x 5
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.