Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Coil değişimi

'Bir Bilene Sor' forumunda kaantpc tarafından 11 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. kaantpc

kaantpc
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Arkadaşlar yeni bir vaporesso swag kullanıcısıyım sanırım coil değiştirme vakti geldi. Şimdi ben bu cihaza uyan coili nerden bulabilirim istanbulda oturuyorum. Bulduğum her coil buna uyar mı nasıl bir coil alacağım bilgim 0. Coil fiyatları piyasası nedir

2. gokko

gokko
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    114
    Ratings:
    +304 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drop Dead RDA
    Merhaba.

Oncelikle kitinizin atomizer'i NRG SE Tank olarak isimlendiriliyor Vaporesso tarafindan.

Bu tank icin yine Vaporesso tarafindan uretilen GT2, GT4, GT6... gibi coil modellerini tercih edebileceginiz gibi, Smok markasinin Baby v8 coillerinin de kullanilabildigini soyleyenler var.

Bu coil headlere, nadide forumumuzun ilanlar bolumundeki saticilardan ulasabilirsiniz.

Iyi aksamlar

3. kaantpc

kaantpc
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Bunlar cok pahali degil mi ya ben simdi her ay 100 tl coile mi vericem likite mi vericem ne anladim bu isten :D

4. Husnu0715

Husnu0715
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    21
    Ratings:
    +41 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Huawei P20 Pro
    Hocam bir coilin ortalama ömrü 2-3 hafta gider. Tabi coili yüksek watt verip yakmadığınız sürece. Bir pakette de 5 coil olur. Gerisini siz düşünün yani ;)

5. gokko

gokko
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    114
    Ratings:
    +304 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drop Dead RDA
    Vaporesso paketlerinde 3'er adet coil head ciktigini dusunursek, evet aslinda her ay asagi yukari 3 tane kullanilmasi anormal sayilmaz.

Elbette bu kullandiginiz likitten, kullanim yogunlugunuza kadar degisiklik gosterebilir. Eger bu maliyetten kacinmak isterseniz, RBA tercih edebilirsiniz.
    RBA genel bir terimdir. Yeniden yapilandirilabilir atomizer demektir. Bu semsiyenin altinda RTA ya da RDA tercih edebilirsiniz.

6. kaantpc

kaantpc
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Anladım peki benim cihaza göre önerebileceğiniz atomizer var mı? RBA larda sadece pamuk masrafı oluyor sanırım

7. gokko

gokko
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    114
    Ratings:
    +304 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drop Dead RDA
    Ben de kisa sure once sizin kullandiginiz kit ile elektronik sigara kullanmaya basladim. Konuyu biraz arastirarak girdigim icin NRG SE Tank'in ve coil digerinin hosuma gitmeyecegini anlamistim.
    Bu nedenle swag kit ile ne kullanabilirim diye kisa bir arastirma yapip Vaporesso Gemini RTA almaya karar verdim. Bu RTA'den oldukca memnun kaldim acikcasi. Pamuklamasi biraz zor olabiliyor en basta ama yine de keyiflidir.

Swag mod'un atomizer alani 22mm capinda atomizerlara imkan sagliyor. O nedenle tercihinizi yaparken buna dikkat etmelisiniz. ayrica sadece pamuk gideriniz degil bir de coil giderini zolacak. Ya da tel ile kendi coilinizi yapacaksiniz. Bunlar da buyuk maliyeler degil.

Ama guzel haber, su anda likitlerinizden aldiginiz haz cok daha artacaktir RTA ile.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.