Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Bu yıl yurt dışından likit getiren var mı?

'Bir Bilene Sor' forumunda berk1o tarafından 23 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. berk1o

berk1o
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ratings:
    +7 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX300
    Merhabalar , Almanya'dan Dayım gelicek önümüzdeki ay. Almanya'da elektronik sigara yasak değilmiş. Gelirken bavulunda likit getirebilir mi? Mesela uçakta el veya bel çantanızda Su bile taşıyamıyorsunuz oradan gelirken. Ama bavulda likit getirebilir mi? Hiç akraba yoluyla likit getirten oldu mu? Veya güncel yurt dışından likit getirebileceğimiz siteler nedir?

• Beğendim Beğendim x 1
  2. exspendos

exspendos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    18
    Ratings:
    +30 / 0
    Ben 500 ml nbase 30 aroma 3 likit getirdim 10 gun önce likitlerden biri bel cantamdaydı ayrıca mod ve pod mod vardı yanımda uçağa aldığım almanya ile ilgili ama bir fikrim yok istanbulda açıp bakıyorlar aromalara ben 2 seferdir getiriyorum hatta adamlar bu sefer saolsunlar dağınık koyduğum aromaları bir poşete doldurup ağzını bağlayıpda koymuşlar :laughing:

• Beğendim Beğendim x 1
  3. berk1o

berk1o
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ratings:
    +7 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX300
    Akrabalardan biliyorum. Alkol geçiyor Domuz salamı sucuğu sosisi geçiyor tavuk ciğeri ezmesi geçiyor ama likit konusunda hiç bir fikrim yok :D Bunlar geçerken niye likit geçmesin diye düşünüyorum. Hiç bir sitede prosedür hakkında bilgide bulamadım.

#3 berk1o, 23 Temmuz 2019
    Son düzenleme: 23 Temmuz 2019
  4. exspendos

exspendos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    18
    Ratings:
    +30 / 0
    Yönetmelik gereği nikotinli sıvı yasaktırda kimse anlamıyor genelde tek tek bakamıyorlarda bavula pil sokmakta yasaktır mesela ben sarj aletine takılı 6 pil getirdim. Her senede getiriyorum yani mecburen çok kafan bozulursa likiti başka şişeye koy yada etiketini sök ama gerek bile yok buna inan. İşin garibi yurt dısında yasıyorum tatile türkiyeye gelen arkadaşlarım 10-15 karton sigara getiriyor bu son zamlardan sonra galiba artık karışmıyorlar onada :laughing::laughing:

• Beğendim Beğendim x 1
  5. erlmct

erlmct
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    214
    Ratings:
    +651 / 10
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    08.09.2018
    nikotin ile fln alakası yok. her biri 100 ml'yi geçmeyecek şekilde ağzı kapalı plastik şişelerde toplamda 1 litreye kadar taşıma imkanınız var. ancak bunların hepsi ağzı kapalı şeffaf buzdolabı poşetinde olacak. iyi forumlar.

Önemli Hatırlatma!
    El bagajlarında 1 litrelik ağzı kilitli torba içinde her biri en fazla 100 ml’lik kaplarda sıvı, jel ve aerosol taşıyabilirsiniz.

100 ml’den büyük kaplardaki sıvı ve benzeri yiyecek ve içecekleri uçak altı bagaja vermelisiniz.

https://www.sabihagokcen.aero/yolcu-ve-ziyaretciler/ucustan-once/el-bagaji-sivi-kisitlama

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  6. Dwarkelf

Dwarkelf
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,135
    Ratings:
    +2,700 / 2
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    09.09.2017
    El bagajında her yolcu sadece 1 adet poşet içinde 100ml sıvı taşıyabilir. Sıvının içine konduğu şişe max.100ml olabilir. Hatalı bilgi olmaması adına iletmek istedim.
    Bagaj altı sıvı miktarında ise sınır yok.

• Faydalı Faydalı x 1
  7. alper_pug

alper_pug
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    58
    Ratings:
    +103 / 1
    Bagaja verilecekse istediğin kadar yanına alabilirsin çıkışta biri çevirmedikçe :) İş seyahatlerine giderken bavulda mutlaka 100-150 ml likit olur yanımda , hiç bir zaman sorun olmadı.

8. ashes35

ashes35
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +24 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Maxo Quad/Switcher
    Gümrüklü alanda dikkst çekecek kadar getirmediyseniz problem olmuyor. Mart ayında Almanya’dan 4 şişe 60 lık getirdim.

9. de4e

de4e
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +6 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Nord
    Ben daha geçen 6 adet 10ml şişe ve bitane Aspire Pod sıfır cihazgetirdim Londra dan. Ancak likitleri kilitli poşete almanız gerekebilir. Sırt çantası değilde valizde taşınsın arkadaşların belirttiği miktarları aşmasın.

10. sygdbye

sygdbye
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ratings:
    +55 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drag2, MX Class
    valizde hiç bir sorun olmuyor, 10 şişe five pawns var şua nçantamda yarın dönüyorum. daha öncede geldim

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.