Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

AWT Yellow 40A 2600mAh 18650 Bench Test Sonuçları

'Elektronik Sigara Piller' forumunda r3novat!o tarafından 17 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. r3novat!o

r3novat!o
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    450
    Ratings:
    +597 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    REBEL Vape DNA75C
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2014
    10A-40A devamlı akımda test edilmiştir.

Yorumlar
    • 10A'da 2350mAh'a ulatı. Bu 2600mAh olarak belirtilen pil için averaj bir değer.
    • 15A'da maksimum ısı 67c dereceye ulaştı. Bu değer Sürekli boşaltım değerinde çalışan pil için oldukça düşük bir değer.
    • 20A'da maksimum ısı 78c dereceye ulaştı. Bu değer Sürekli boşaltım değerinde çalışan pil için averaj bir değer.
    • 25A'da ısı 93c dereceye ulaştı. bu değer Sürekli Boşaltım Değerinde çalışan bir pil için oldukça yüksek.
    • 30A ve 35A'da boşaltım güvenli ısı limitim 100c dereceyi geçeceğinden test yapılmadı..
    • 40A'da AWT'nin ratingi açısından test yapıldı. Bu değerde voltaj tamamıyla çöktü.
    • 20A'da averaj bir ısı değeri oluştuğundan bu pil için 20A Sürekli Boşaltım Değeri uygun.Bu pil kesinlikle 40A pil değil.

#1 r3novat!o, 17 Ekim 2015
    Son düzenleme: 18 Ekim 2015
    • Beğendim Beğendim x 5
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.