Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

AW 24A 1600mAh Button-Top 18650 Bench Test Sonuçları

'Elektronik Sigara Piller' forumunda r3novat!o tarafından 16 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. r3novat!o

r3novat!o
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    450
    Ratings:
    +597 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    REBEL Vape DNA75C
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2014
    10A-35A devamlı akımda test edildi.

Yorumlar
    • 10A'da 1500mAh'a ulaştı. 1600mAh olarak belirtilmiş bir pil için oldukça iyi bir performans.
    • 20A'da maksimum sıcaklık 68c'ye ulaştı. Bu düşük bir değer ve pilin daha Sürekli boşaltma oranında çalışmadığını gösteriyor.
    • 25A'da ısı 78c'ye ulaştı. Sürekli boşaltma değerinde çalışan bir pil için averaj bir değer.
    • 25A'da kapasitesi 3.2v'ye düştü, LG HD2'den biraz daha az. Daha uzun süre çalışıyor fakat LG HB6'dan daha sıcak çalışıyor. Eğer buton kafa pil arıyorsanız bu pil oldukça iyi bir yüksek amp. pil.
    • 25A'da yapılan ek beş cycle'da Sürekli boşaltma değerinde çalıştırıldığından normal kabul edilen kapasite kaybı gözlemlendi. Normalden daha fazla voltaj sarkması gözlemlendi bu da 25A'da pilin biraz zarar gördüğüne işaret.
    • 30A'da ısı 85c dereceye ulaştı. 30A Sürekli Boşaltma değeri olarak çok fazla.
    • 35A'da ısı 94c dereceye, pili çalıştırmak için çok yüksek bir değere ulaştı.
    • Bu pil için Sürekli Boşaltma Değerini 24A olarak uygun görüyorum. 25A üzerinde çalıştırmayı pile vereceği zarardan dolayı uygun bulmuyorum.
    • Benim fikrime göre bu pil 24A Sürekli boşaltma değerinde kullanılabilecek iyi bir düşük kapasite buton kafa pil.

• Beğendim Beğendim x 3
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.