Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

AW 20A 3000mAh Flat-Top 18650 Bench Test Sonuçları

'Elektronik Sigara Piller' forumunda r3novat!o tarafından 16 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. r3novat!o

r3novat!o
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    450
    Ratings:
    +597 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    REBEL Vape DNA75C
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2014
    10A-25A devamlı akımda test edilmiştir.

Yorumlar
    • 10A'da 2750mAh'a ulaşmıştır. 3000mAh olarak belirtilmiş bir pil için averaj bir performans.
    • 15A'da maksimum ısı 71c dereceye ulaştı. Sürekli boşaltma değerinde çalışan bir pil için oldukça düşük bir değer.
    • 20A'da maksimum ısı 82c-84c dereceye ulaştı. Bu ısılar 20A'nın sürekli boşaltma değeri olması için üst ısı sınır değerleri, LG HG2 ve Samsung 30Q ile benzer.
    • 25A'da ısı güvenli limitim olan 100c dereceye boşaltım durdurulmadan kısa bir süre önce ulaştı. Daha sonra 102c dereceye kadar çıktı. 25A'lık bir Sürekli Boşaltma değeri belirlemek için fazla sıcak.
    • Bu pil için 20A'yı Sürekli Boşaltma Değeri olarak belirliyorum.
    • Performans LG HG2'ye nazaran biraz daha düşük
    • Bana göre bu pil 20A Sürekli Boşaltma değeri olan yüksek kapasiteli bir pil. Performansı LG HG2'ye yakın.20A üzerinde kullanılmasını yüksek ısı değerleri nedeniyle tavsiye etmiyorum.

• Beğendim Beğendim x 3
    • Faydalı Faydalı x 2
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.