Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Aspire 40A 1800mAh 18650 Bench Test Sonuçları

'Elektronik Sigara Piller' forumunda r3novat!o tarafından 16 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. r3novat!o

r3novat!o
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    450
    Ratings:
    +597 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    REBEL Vape DNA75C
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2014
    Buhardaşlar yabancı dil sıkıntısı olanlar ve/veya kullandığımız 18650 piller ile ilgili bilgi arayanlar, pil seçimi yapmak isteyenler için paylaşıyorum. Yapılan testler ve çıkan sonuç bilgileri ve yorumlar testi gerçekleştiren kişiye aittir.

Test Yorumları;

- 40A'da 2.8v'a kadar boşaltmayı 100c derece güvenli kesme sınırını 3.0v civarında aştığı için tamamalayamadım.
    - Testler sırasından herhangi bir tahliye durumuna rastlanmadı.
    - Açık ortamda 35A da çalıştırma sırasında ısı 100c civarına geldi, kaldı ki cihaz içerisinde bu ısı daha da yüksek olacaktır.Bana göre ICR yada herhangi bir pil için bu çok yüksek bir miktar. Benim fikrime göre CDR (devamlı boşalta değeri) 30A yada daha altında.
    - Yapılan 10A - 35A devamlı boşaltma testleri ışığında; 30A'ya kadar performans veren iyi bir 20A pil. 25R'yi performans olarak geçen VTC4'e denk bir pil. Yüksek sıcaklık değerlerini göz önünde bulundurarak bu pil için 20A üstü boşaltma değerlerini önermiyorum.

#1 r3novat!o, 16 Ekim 2015
    Son düzenleme: 16 Ekim 2015
    • Beğendim Beğendim x 4
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.