Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tüm üyelerimizin dikkatine!. Forum Yeni Servera Tasindi.
    Lutfen bilgisayarinizdaki cookiesleri temizleyerek siteye giris yapiniz.. Hala bu yaziyi goruyorsaniz ; bilgisayarinizda CMD yi acarak; ipconfig /flushdns komutunu kullaniniz.

Aromamizer Plus Akıtma sorunu..

'Bir Bilene Sor' forumunda tayfunkeles tarafından 21 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. tayfunkeles

tayfunkeles
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +52 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + Nautilus 2
    Arkadaslar ne yaptiysam aromamizer plus akitma yapmasını önleyemedim.. pamuklamayi dogru yapiyorum, likit kanali kitliyken likit koyuyorum ancak nafile her koydugumda ya hava kanallarindan şelale gibi likit akıyor ya da likit koyduktan sonra 5-10 cekim boyunca likit iciyorum resmen agzima geliyor yok mu bu sorunun bir çözümü?

2. Paixlost

Paixlost
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,429
    Ratings:
    +4,125 / 98
    Kullandiginiz Cihaz:
    MTL
    Oring problemi gibi görünüyor. Ayrıntılı bir inceleme videosunu izleyerek oringleri kontrol edin eksik var mı diye. Oring, görevimi yapmıyorum diye bağırmaz. En akıllıca yol, bütün oringleri değiştirmek olacaktır.

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.