Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

3 Günlük Elektronik Sigara Kullanıcısıyım Yardım

'Bir Bilene Sor' forumunda sscb tarafından 18 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. sscb

sscb
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Merhabalar,
    Arkadaşımdan aldığım elektronik sigaram mevcut. Kendisi kullanmadığı için aldım ve nbase, aroma sipariş edip bunları kullanmaya başladım. Kullandığım Nbase : 0,3 Nikotin oranına sahip. Aroma ise Sloup ve Premixum aromalar. Yani 10 ile 14tl fiyatlarındaki aromalar. Cihazımı ise aşağıda paylaşıyorum hazır coil olan bir cihaz. Henüz bilgim pek yok ondan idare edeceğim bunla pek pamuk, tel sarma olaylarına geçmedim henüz. Hazır coil idare ederim bir süre. Cihaz bir süre götürürse beni en azından bir kaç hafta sonrasında düzgün bir cihaz felan bakmayı planlıyorum.

Soru : Günde 1 pakete yakın camel white içen birisiydim. Yaklaşık 5 yıllık kullanıcıyım. Şuan ise günde 3 maksimum 5 sigara ile idare edip 2 kere likit doldurup anca bitiriyorum hatta likiti fullersem 1,5 bitiriyorum.
    0,6 Nbase boğazımı çok yakmıştı nikotini 0,3 e alıp yaptım ve şuan boğazımda yanma yok.
    Ancak 2 gündür çok uykum var, çok halsizim, yorgunluk hissim var. Sizde bu sigarayı içmediğimden çekilme hissi mi ? Arasıra baş dönmesi gibi oluyor kan şekerim düşüyor gibi. Sinirlilik oluyor ara ara canım hiçbirşey istemiyor depresyonda gibiyim. Bir yerde bir yanlışlık mı var yoksa bir süre normal mi sizce. Bu gün tüm gün 1 sigara içtim mesela. akşamda belki 1 tane içerim veya hiç içmem. Sigara isteğim olduğu an elektronikle geçiştiriyorum.Bilenlerden destek bekliyorum aşamalarla alakalı.

Cihazım :
    JUSTS - Eleaf yazıyor üstünde okunmuyor pek.

2. mrharman

mrharman
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    7
    Ratings:
    +31 / 25
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    05.04.2019
    nikotin oranı oldukça düşük olduğu için nikotin eksikliği hissediyorsun muhtemelen. tamamen bırakmanı öneririm sigarayı.

3. sscb

sscb
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Hocam diğer türlü 0,6 çekilmiyor boğazımda çok yanma oluyor. Yada bu cihazla çekilmiyor belkide. Rahatsız ediyor ondan 0,3 e geçtim ağır bir nikotin düşüşü oldu belkide. Pahalı bir cihaz almak istemiyorumda henüz yeniyim diye

4. Kiklonsun

Kiklonsun
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    121
    Ratings:
    +345 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Coilart Mage V2 + RX 2/3
    01.11.2018
    ilke kimya ve aromavadisi önerimdir

#4 Kiklonsun, 18 Nisan 2019
    Son düzenleme: 18 Nisan 2019
  5. RamBo007

RamBo007
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    668
    Ratings:
    +1,813 / 33
    Kullandiginiz Cihaz:
    pico+phenomenon lite+ka-6
    20.06.2015
    mtl bir atomizer ile 12 veya 18mg nikotin kullanmaya başlarsanız sorununuz çözülür bence.

• Beğendim Beğendim x 4
  6. mrharman

mrharman
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    7
    Ratings:
    +31 / 25
    05.04.2019
    değerli kardeşim, şu an ben de bırakma aşamasındayım sigarayı. çok çok zor. bazen çok krizler geçiriyorum ama yavaş yavaş azalmaya başladı. senin de kurtulmanı çok isterim. daha bugün evden çıkarken 10 lira para aldım yanıma. sonra bir an düşündüm, eğer içmeye devam etseydim bu para bana yeter miydi diye sordum. içtiğim sigara bile 12 liraydı. ama içmediğim için gittim kendime yiyecek bir şeyler aldım, eve geldim çayla yiyorum. bir de sürekli narkotikle ilgili belgeseller izliyorum ki bu ********** illetinin gerçek yüzünü öğreniyorum. aman kardeşim, eğer aşırı bağımlıysan sigarayı tamamen bırak ve elindeki cihazla yola devam et. biliyorum ilk zamanlar zor olacak ama sadece bir 10 gün sabret, bu arada zaman çok hızlı geçiyor kardeşim. umarım kurtulursun bu illetten.

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
    • Faydalı Faydalı x 1
  7. wersaf

wersaf
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Arkadaşlar ben de e sigaraya yeni başladım .Başta likit kötü olduğu için çok kullanamadım neyse likit buldum sonra .Bu defa limiti atomizere doldurdum cihazı açtım 3-4 nefes çektikten sonra kesinlikle buhar gelmiyor ve tıkanık birşeymiş gibi oluyor yardımcı olur musunuz

8. Kiklonsun

Kiklonsun
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    121
    Ratings:
    +345 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Coilart Mage V2 + RX 2/3
    01.11.2018
    cihaz ne hava kanalını fln kontrol ettin mi coile bakıp best watt ayarına getirdin mi mod un watt ayarını bunların hepsine bak bi

9. zeroopion

zeroopion
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    1,039
    Ratings:
    +1,800 / 9
    Kullandiginiz Cihaz:
    ÇAYDANLIK-Kettle home end
    13 nisan 2017
    içtigin likittekı nbase ve aroma nedır bılmıyorum ama sorunun esıgaradan oldugunu dusunmuyorum olsaydı hepımızın basına bu durum gelırdı.ben ılk vape sıparısımı verıp aldıgım gunu sigarayı tarıhlendırıp kaldırdım rafa o gun bugun içmıyorum (yaklasık 2.5 sene) ama çokda emcükleme vape i,fazla emcüklemede nıkotın carpması yapabilir başdonmesı,halsızlık gucsuzluk sonrasında mıde bulantısı.benım bır kac kez basıma geldı ustuste 10-15 zincirde yamuldum.3mg-6mg farketmıyor.bu meretten 3-4 puff alacan dınlenıcen.hee mtl sıgara modu ıcıyorsan eger 1-2 puff alıp ara ara 2-3 dk da bır tekrarlayabilirsın.ama senın makına ciğer cekımı oldugundan ıctıkce ıcesı gelıyor ınsanın onun ıcın dur demesını de bılıcen

10. wersaf

wersaf
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kul
    landığım cihaz justfog Q16 easy 9 ; cihaz çalıştı ama bu defa da içtiğim de aşırı bir yanma ve tat geliyor içemiyorum sebeb

11. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,855
    Ratings:
    +6,033 / 34
    Hocam iki sorum var;

1) Aldığınız yer, size aldığınız ürünün nasıl kullanılacağı hakkında bir fikir verdi mi?

2) Kullanma kılavuzunu okudunuz mu?

• Beğendim Beğendim x 1
  12. wersaf

wersaf
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Merhaba hocam arkadaş aldı ve tarif etti , kullanma kulavuzı Türkçe yoktu içinde

13. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal

Alınan Beğeniler:
    1,855
    Ratings:
    +6,033 / 34
    Peki bu arkadaşınıza şu an ulaşmanız mümkün değil mi? Yani ulaşsanız iyi olacak gibi duruyor buradan.

14. wersaf

wersaf
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Hocam onun da bilgisi yok ,doğu banktan aldı ve sadece likit i şöyle koyacaksın ,şöyle şarz demişler ona o kadar

15. wersaf

wersaf
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    350 TL para verdim hem de
    --- Mesaj Birlestirildi, 18 Nisan 2019, Orjinal Mesaj Tarihi: 18 Nisan 2019 ---
    Konu da açamıyorum buradan yani açmayı bilmiyorum

16. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal

Alınan Beğeniler:
    1,855
    Ratings:
    +6,033 / 34
    Peki şimdi sizin son geldiğiniz noktada cihazınız çalışıyor, ancak yanık tadı aldığınızı söylüyorsunuz. Basit sorular soracağım yanlış anlamayın art niyetli değilim.

Likit olması gereken yerde yeterince likit var şu an değil mi?

17. crtv

crtv
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    47
    Ratings:
    +69 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    pico + serpent
    Selam kardeş, hem normal sigara hem elektronik sigara içersen bu iş olmaz. önce yani hemen elektronik sigarayı bırak ve ağzına kesinlikle sürme. Günde en az 3-4 saat bu forumu 1 hafta boyunca oku. Çok şey öğreneceksin. Notlarını al, alacağın cihazı hangi atomizeri alacağını belirle, hangi likiti nasıl yapacağını belirle, yaklaşık 1000 tl bir bütçe planla, ama olayı tam çözmeden kesinlikle e siagaraya başlama, sonu hüsran olur. En önemlisi bu forumu karış karış kurcala ve oku. Tamam olayı çözdüm dediğinde ateşli sigarayı bıçak gibi kes ve en az bir hafta ağzına bir nefes bile olsa sürme, vucudun bu sürede e sigaraya iyice alışacak, ayrıca belirli süre başında ağırır, yorgunlukta olur vs vs ama vucut alıştıktan sonra hepsi düzelir.

• Katılmıyorum Katılmıyorum x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.